Restaurace Ruzyně Terminál 3

Restaurace Ruzyně Terminál 3 se nachází v odbavovací hale Terminálu 3 - letiště Václava Havla, K letišti 1073/25, 161 00 - Praha 6 – Ruzyně. Restaurace Ruzyně Terminál 3 má provozní dobu: 6:00 - 18:00 Po-Pá, 7:00 - 17:00 So, 7:00 - 18:00 Ne.

Je zde možné zakoupit různé druhy chlazených i teplých nápojů: čerstvá káva, čaj, točené nápoje - pivo, limonáda. Dále pak ve svém doplňkovém prodeji výrobky vlastní výroby - studené kuchyně (chlebíčky, saláty, bagety, sendviče, obložené svačinové chleby a další lahůdkářské výrobky) a také výrobky cukrářské (mini zákusky, celé dorty, rolády, zmrzlinové poháry, ovocné dezerty, koláče, záviny a ostatní sladké pečivo). Tyto pochutiny jsou prodávány po celou provozní dobu restaurace nebo je také možné si to zboží předobjednat dle požadavků a potřeb zákazníka (z vybraných výrobků dle nabídky).

Restaurace Ruzyně Terminál 3 = kvalitní a profesionální stravování, ucelená nabídka složená převážně z klasické české a mezinárodní kuchyně při využití odlehčené strany a trendů moderní gastronomie.

Zdravě, chuťně, levně - Restaurace Ruzyně Terminál 3.

Restaurace Ruzyně Terminál 3 se těší na Vaší návštěvu.